slide1

מאמרים

טבעות נישואים מחירים

בסטודיו של מעצב התכשיטים הנודע דב רוטר שרשפון, תוכלו ליהנות ממבחר סוגי טבעות נישואין לגבר ולאישה. מדובר בטבעות איכותיות וייחודיות העשויות בעבודת יד ומוצעות במחירים שווים לכל נפש. כפועל יוצא מכך, אצלנו כל אחד יכול למצוא עבור טבעות נישואים מחירים המתאימים לכיסו ולהגדרות תקציב שלו, וזאת מבלי להתפשר על איכותן ועיצובן הייחודי.

טבעות אירוסין מחירים

רוצים להפתיע את בת זוגכם עם טבעת אירוסין מזהב ועם יהלומים, מעוצבת וייחודית, אך חוששים שאין לכם מספיק כסף עבור רכישה זו? בסטודיו הנודע של דב רוטר נפתיע אתכם עם טבעות אירוסין במחירים נוחים לכל כיס, בעלות עיצוב מקורי ומרשים הנמסרות עם תעודת הערכה ואחריות.

טבעות נישואין מחירים

על מנת לקיים את מצוות החופה והקידושין יש צורך ברכישת טבעות מתאימות העונות לדרישות ההלכה. כלומר, טבעות עשויות מזהב ללא מתכות נוספות כמו כסף, חלקות מבפנים, וללא תוספת של אבני חן. טבעות אלו משמשות אותנו לא רק בטקס אלא נהוג לעונדן באופן קבוע לאורך כל שנות הנישואין.

טבעות נישואין במרכז

בשעה טובה אתם עומדים להתחתן ועכשיו רק נשאר לרכוש טבעות לחופה וקידושין. טבעות אלו שילוו אתכם לכל חייכם מסמלות את הקשר, האהבה, המחויבות והערבות ההדדית בין בני הזוג. בתור שכאלו יש חשיבות רבה לבחירה נכונה והולמת של טבעת, שהינה נוחה לשימוש ובעלת עיצוב על זמני המתאים לאישיותכם. כלומר, טבעות המוצעות לתושבי המרכז בסטודיו המומלץ והמוכר  שברשפון של אמן עיצוב התכשיטים דב רוטר.

טבעות נישואין קלאסיות

 לא כל הזוגות מחפשים טבעות נישואין ייחודיות ומרשימות. יש כאלו שמעדיפים לרכוש טבעות נישואין חלקות וקלאסיות בעלות אמירה פשוטה, צנועה ולא יומרנית. טבעות נישואין מעין אלו וגם טבעות אירוסין מוצעות בסטודיו של מעצב התכשיטים הנודע דב רוטר. מדובר בטבעות לגבר ולאישה בעבודת יד עם עיצוב מאופק ומעודן בהתאם לכללי ההלכה, המעוצבות ומיוצרות באיכות הגובהה ביותר שאפשר לבקש.

טבעת נישואין לגבר מחירים

טבעות נישואין לגבר ולאישה מסמלות את האיחוד הקדוש בין שני אנשים ומחויבותם אחד לשני ולקשר שביניהם. טבעות אלו מוצעות באיכות גבוהה ביותר בסטודיו של מעצב התכשיטים דב רוטר, המעצב טבעות לגברים בעבודת יד בשלל סגנונות החל מטבעות חלקות ופשוטות ועד לטבעות מרשימות וייחודיות. הטבעות המוצעות לא רק עם באיכות גבוהה ועם עיצוב ייחודי, אלא גם עבור מחירים אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד.

טבעות נישואים לגבר

אם בעבר נהוג היה לבחור טבעות נישואין מיוחדות לנשים הרי שבימינו, עם התפתחות המודעות לעיצוב ואסטטיקה בציבור, כך גדל הביקוש גם עבור טבעות נישואין לגברים מעוצבות ומיוחדות. מדובר בטבעות כמו אלו המוצעות בסטודיו של דב רוטר, מעצב תכשיטים ברמה בינלאומית המתמחה בעיצוב ותכנון של טבעות נישואין, אירוסין ותליונים. הסטודיו מציע מגוון סוגי טבעות נישואין לגבר מיוחדות ואיכותיות. מבחר סוגי טבעות נישואין לגברים

חריטה על טבעות נישואין

למי שמחפש טבעת נישואין מקורית ויפה בעלת אמירה אישית וייחודית, כדאי לשקול רכישת טבעת נישואין עם חריטה כפי שדב רוטר מציע בסטודיו שלו ברשפון. מדובר בעבודת יד קפדנית ומקצועית המוצעת בשלל דגמים, סגנונות ועיצובים, לרבות אפשרות לחריטה על טבעת בעיצוב אישי.

כמה עולה טבעת נישואין

חתונה צנועה ככול שתהיה מהווה הוצאה נכבדת, ויש להתחשב בכל פרטיה על מנת שלא לחרוג ממסגרת התקציב. מרכיב מהותי מתקציב החתונה כולל בתוכו את עלות הטבעות לטקס החופה. כפועל יוצא מכך, אחת השאלות הראשונות שמעניינות את הבאים לסטודיו של דב רוטר היא כמה עולה טבעת נישואין? כמובן שמדובר בשאלה לגיטימית, אולם התשובה שיש לנו עבורה אינה אחידה והיא משתנה בהתאם לסוג, גודל, איכות ומורכבות הטבעת. מאידך, מדובר בקשת מחירים רחבה המתחילה במאות שקלים וממשיכה לאלפים, כך שלמעשה כל אחד יכול למצוא אצלנו טבעת נישואין איכותית וייחודית המתאימה לרצונותיו ולכיסו.

טבעות אירוסין בעיצוב אישי

הצעד הראשון המסמל מחויבות למערכת זוגית הינה הכרזת אירוסין, המלווה בענידת טבעות הולמות שמותאמות למידות והאישיות של כל אחד באופן מרשים וייחודי. כלומר, טבעות אירוסין בעיצוב אישי כפי שמציע דב רוטר, מעצב תכשיטים בעל ניסיון בינלאומי.

מעצב תכשיטים בסטנדרטים בינלאומיים

על ידי בחירת דב רוטר לעיצוב אישי של טבעת אירוסין תזכו בטבעת ייחודית ומקורית בסטנדרטים בינלאומיים. יכולותיו נשענות על ניסיון של מעל שלושה עשורים במהלכם שימש דב כמעצב בית של חברות ידועות ומובילות, כדוגמת הבורסה לתכשיטים ופז חן. רבות מקולקציות התכשיטים שלו מוצגות בגלריות ותערוכת תכשיטים ברחבי העולם, לרבות בזל, לאס וגאס וניו יורק. כך למעשה, בחירה בטבעת אירוסין בעיצוב אישי של דב רוטר תעניק לכם טבעת באיכות וסטנדרטים בינלאומיים.

אני מזמין אותכם לסטודיו שלי כדי להיות שותפים לחווית יצירת התכשיט שלכם


בואו נקבע פגישה 09-9565622 050-5704475  רשפון רחוב הפרחים 19    אייקון לאימייל

מפת אתר