slide1

מאמרים

עיצוב טבעות יהלום וטבעות אירוסין מהשורה הראשונה

אם הרגע הגדול שלכם ממשמש ובא, ואתם מעט מפוחדים, יש דרך להקל על החשש ולהגדיל את הסיכוי שההצעה תיענה בחיוב. הסיכוי שבת הזוג תענה בשלילה לטבעת אירוסין מעוצבת, מוקפדת ומשובצת יהלום נפלא ומלוטש בדרגת צלילות גבוהה הוא קטן למדי.

מהי טבעת זהב 18 קראט?

אנשים רבים אינם מודעים למשמעות המונח "קראט". מדובר ביחידה המכמתת את דרגת הטוהר של הזהב. המשמעות היא – כמה זהב כוללים הטבעת או התכשיט?

מהו עיצוב אישי של טבעות אירוסין וטבעות נישואין?

טבעות אירוסין בעיצוב אישי ובאופן כללי כל טבעת בעיצוב אישי הינן טבעות אשר מבחינת המידה שלהן, הכיתוב עליהן והעיצוב שלהן הותאמו לבנאדם מסוים או לזוג אנשים. ההבדל נעוץ בפער שבין רכישה של טבעת מוכנה בחנות לבין טבעת שנוצרה באופן אישי על פי המידות, על פי הרצונות ועל פי טעמם של מזמיני הטבעת. מוצרים רבים ניתן לרכוש באופן מסחרי ואינו אישי, וניתן לקנות את אותו מוצר גם באופן פרטני ובלעדי. זה נכון למשל גם לריהוט – אפשר לקנות ריהוט מנגר, ואפשר לקנות ריהוט ברשת קמעונאית מסחרית. כל התהליך האישי של קבלת תשומת לב מרוכזת הוא חווייתי יותר, הטבעת שמקבלים הינה טבעת בעיצוב אישי וטבעת הייחודית לכם. כך תרגישו וכך זה יהיה באמת.

כיצד נרכוש טבעת אירוסין בעיצוב אישי?

הגיע הרגע הגדול ואתה בדרך לשאול את השאלה החשובה ביותר שתשאל בחייך. למעשה, כיום קיימות גם נשים השואלות את השאלה הזאת, ואני מברך אותן על כך. לרגע כל כך חשוב כמו הצעת נישואין לבן או לבת הזוג, לרוב כעבור זמן רב של היכרות, מגיע חפץ פיזי שיסמל את האהבה ואת הקשר הנצחי ביניכם – טבעת אירוסין.

כיצד נקבעת רמת הקראט של טבעות זהב?

קיימים מונחים בעגה המקצועית השגורים בפיהם של אנשים רבים בציבור הרחב, אך לא תמיד הציבור מודע לדקויות ולסמנטיקה הנוגעת למשמעות המסוימת שלהם. רמת הקראט או מידת הקראט של טבעת מתבטאת בספרה או בשתי ספרות המבטאות למעשה את כמות הזהב הקיימת בטבעת בפועל. רוב טבעות הזהב לא יהיו עשויות מזהב בלבד, אלא משילוב של זהב ומתכת אחרת, תהא אשר תהא.

האם ניתן לעצב טבעות בעיצוב מיוחד?


התשובה היא: כן! מבחינתי, כל טבעת בעיצוב אישי היא טבעת בעיצוב מיוחד. כל אדם שמגיע אליי לסטודיו ויושב לשיחה משותפת, שבמהלכה אנחנו מבררים באיזו טבעת הוא מעוניין, איך הוא רוצה שהיא תראה ומה הוא רוצה שהיא תכלול, מקבל למעשה טבעות בעיצוב מיוחד בשבילו. אני יוצר טבעות נישואין, טבעות אירוסין ותליונים מסוגים שונים.

טבעת נישואין לגבר מחירים

טבעת נישואין לגבר במחיר שווה לכל כיס ובאיכות חסרת פשרות

מצד אחד, הוצאות החתונה מכבידות עליכם ואתם רוצים לחסוך בעלויות טבעת הנישואין. מצד שני, בכל זאת מדובר בטבעת נישואין שמעבר למשמעותה הסימבולית גם תציגו אותה כל הזמן על ידכם, ולכן היא נדרשת להיות איכותית ומרשימה. למרבה המזל, השילוב של שתי דרישות אלו מסופק במלואו בסטודיו של מעצב התכשיטים הנודע והמוערך דב רוטר, המעצב בעבודת יד טבעות נישואין לגבר במחירים שווים לכל כיס מבלי להתפשר על איכותן. בין אם מדובר בטבעת נישואין לגבר זהב לבן, צהוב או אדום, ארבעה עשר או שמונה עשרה קראט - תקבלו מענה שלכם לצרכיכם מבלי לחרוג מהגדרות התקציב.

טבעת נישואין זהב לבן

הזמנת טבעת נישואין זהב לבן במחיר כדאי

לא מעט גברים ונשים מעדיפים לבחור בטבעת נישואין מזהב לבן כפי שמציע הסטודיו המוערך של דב רוטר ברשפון. מדובר במבחר גדול של טבעות נישואין וטבעות אירוסין מעוצבות ומיוחדות המוצעות עבור מחירים משלמים במיוחד, ממנו כל זוג יכול לאתר את הטבעות המושלמות לאישיותו, טעמו וחתונתו.

טבעת יהלום מעוצבת

לקנות טבעת יהלום מעוצבת

מחפשים טבעת יהלום מעוצבת לאירוסין? רוצים לקנות טבעת יהלום כמתנה ליום נישואין? בסטודיו המוערך של מעצב העל דב רוטר מתמחים בעיצוב טבעות יהלום ייחודיות באיכות הגבוהה ביותר שאפשר לבקש. הטבעות מסופקות עם תעודה הערכה ואחריות מלאה. כך תעניקו ליקרה ללבכם מתנה מרהיבה שתביע את הערכתכם ואהבתכם אליה יותר מאלף מילים.

טבעת בעיצוב אישי

טבעת בעיצוב אישי לאנשים ורגעים חשובים בחיים

בסטודיו התכשיטים של המעצב הבינלאומי דב רוטר תמצאו מבחר עשיר ושל תכשיטים שונים הכולל גם תליונים וטבעות זהב ויהלומים. בנוסף, בסטודיו תוכלו לרכוש טבעות בעיצוב אישי המותאמות במדויק לטעמכם, לייעוד הטבעת והגדרות התקציב שלכם.

אני מזמין אותכם לסטודיו שלי כדי להיות שותפים לחווית יצירת התכשיט שלכם


בואו נקבע פגישה  050-5704475  רשפון רחוב הפרחים 17    אייקון לאימייל

מפת אתר